Lili Klarin i Noah Križanović Mimica donijeli četiri medalje s Mostar Opena

0
445
Lili u Mostaru (Foto: KK "Tisno")

Iz Karate škole “Tisno” javljaju da su se njihovi natjecatelji s medaljama vratili sa uspješno odrađenog međunarodnog karate turnira 5.  Mostar Open.

Lili Klarin je osvojila dvije zlatne medalje i to u kategoriji 8 i 9 godina te u kategoriji 10 godina, dok je Noah Križanović Mimica bio srebrni u kategoriji 10 godina, a brončani u kategoriji 11 godina. Na turniru su nastupali među 721 natjecatelja iz 53 kluba iz Hrvatske, BiH, Slovenije i Crne Gore.

– Ovaj uspjeh je dokaz kako su oni daleko ispred svoje generacije – kaže Dragan Karan, trener Katrate škole “Tisno”, najavljujući ujedno nastavak treninga treninga za završno kolo Dalmatinske lige u Zadru gdje će Karate škola “Tisno” nastupiti s 20 natjecatelja.

Noah u Mostaru (Foto: KK “Tisno”)

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here