Međunarodni praznik rada, blagdan sv. Josipa radnika, 1. svibnja ili 1. maja u Tisnom se slavi sportski – večeras s početkom u 19 sati u prolazu između Caffe bara Shades i Caffe bara Kole održava se Prvenstvo Tisnog u balotama u mješovitim parovima.
Prvosvibanjsko ili prvomajsko balotaško natjecanje odvija se uz potporu Turističke zajednice Općine Tisno. Osigurane su vrijedne nagrade za najbolje tri ekipe, te za najsimpatičniji par. Broj ekipa koje mogu sudjelovati ograničen je na 16. Prijaviti se možete na broj 099/876-6314 na kojem se javlja Dino. Bude li više zainteresiranih ekipa prednost imaju one koje su se prve prijavile. Igra se sistemom knockout faze. Izvlačenje parova je u 18.30 sati, a početak je u 19.00 sati.
Prvenstvo Tisnog u balotama (mješoviti parovi). 1.5.2019. sa početkom u 19h u prolazu između Caffe bara Shades i Caffe bara Kole. Prijave za turnir; Dino – mob: 0998766314
Objavljuje Visit Tisno u Ponedjeljak, 29. travnja 2019.