HSS ne prihvaća Marušićevo istupanje: ‘On je Stjepan Radić naše županije’

0
2128
Toni Turčinov (Foto: Rudinapress/H. Pavić)

Istupanje Ive Marušića iz HSS-a stranka ne prihvaća. Njegov nasljednik Toni Turčinov kratko je pojasnio zašto.

– Ja se od prvog dana ne slažem da Marušić odlazi iz stranke i nisam prihvatio njegov izlazak, iz razloga sto je Marušić častan čovjek i puno je kao načelnik dao Murteru i kao član HSS-a stranci. Uvijek je bio i još je tu kad treba dati dobar savjet ili na drugi način pomoći. Jednim papiranatim očitovanjem ne može nestati jedan od najvećih HSS-ovaca. Mislim da se Marušić može nazvati Radićem naše županije – napisao je u svom kratkom očitovanju na ostavku predsjednik OO HSS-a i načelnik Općine Murter-Kornati Toni Turčinov, zaključivši poruku pozdravom ‘Vjera u Boga i seljačka sloga’.

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here