Betina i Murter u spotu Jasmina Stavrosa
Piše: Sanja Henjak
10:06 am, 21 travnja, 2017
Piše: Sanja Henjak
10:06 am, 21 travnja, 2017
Poznati kralj zabave Stavros pravom ljetnom pjesmom “Mare moja” želi ovog ljeta rasplesati i stare i mlade. Autor glazbe, teksta i aranžmana je Fedor Boić dok je video spot snimljen u režiji Željka Petreša.
Spot je sniman na otoku Murteru, točnije gotovo su svi kadrovi snimani u Betini. Ana Ostojić, Luka Cerjan i Matea Erceg imaju glavne uloge u spotu. Naime, poznati “dalmatinski galeb”, inače veliki zavodnik, ugleda mladu strankinju koja je doputovala na njegov otok. U tom trenutku nakratko zaboravi na svoju veliku ljubav i pokušava ju osvojiti, no na kraju ipak shvaća tko je njegova prava ljubav – ona prema njegovoj Mare.
– Spot je interesantan, dinamičan, pjesma je vesela, tipično ljetna, ja sam naprosto oduševljena. Ovo je ujedno promocija Betine, i velika reklama nam – kaže direktorica Turističke zajednice Betina, Ana Mijat Kapov.
Pogledajte spot: