Klarin pozvao sve birače na izbore: Na listama konkurencije ne vidim političke protivnike ni neprijatelje, nego potencijal napretka naše općine

0
3485
Predizborni skup u Društvenom domu u Tisnom (Foto: Rudinapress/H. Pavić)

U ponoć završava predizborna kampanja. Do zatvaranja birališta u nedjelju u 19 sati političari neće smjeti odašiljati nikakve političke poruke.  U Tisnom je kampanja večeras zatvorena središnjim skupom kandidata SDP-a za načelnika Općine Tisno Ivana Klarina.

– Odlučio sam se kandidirati za još jedan mandat kako bi nastavili posao uređivanja naše općine, kako bi nastavili posao na tome da svi ovdje imaju posao, kako svim onim mladim, potentnim ljudima pa području naše općine apsolutno ništa ne nedostaje. Da stari imaju zasluženu brigu… Ja sam ovaj mandat odradio i završio ponosno, ponosno uz sve vas i ono što smo napravili. Potrudili smo se otvoriti javne ustanove, urediti insfrastrukturu, unaprijedili smo našu općinu u društvenom, komunalnom, gospodarskom, turističkom i svakom drugom smislu. Napravili smo sve ono što kvalitetu života u našim mjestima danas čini usporedivom s kvalitetom života u većim sredinama. Ponosan na svaki dan svog mandata na čelu Općine Tisno, uz svoju obitelj osam godina od 0 do 24 živim ovu općinu i vjerujte mi da ću je živjeti i dalje – rekao je Ivan Klarin.

Ivan Klarin (Foto: Rudinapress/H. Pavić)

U dvorani nekadašnjeg kina prikazan je promotivni film, te je Klarin održao prezentaciju onog što je aktualna općinska administracija učinila i što planira učiniti. Kao jedan od projekata na koji je najponosniji Klarin je spomenuo Glazbenu školu koja danas ima više od 60 polaznika, ali je nabrajao i druge, kao što su dječji vrtić s jaslicama, sportska dvorana, Dom za starije osobe, Narodna knjižnica i čitaonica, Muzej betinske drvene brodogradnje, Prezentacijski centar u Betini,  Kulturnopastoralni centar Baganelovica, Društveni dom u Tisnom, rive u Jezerima, Betini i Tisnom, Trg na moru u Betini, vodoopskrba naselja Dubrava, šetnice preko Andrije i Banja, plažu Zaratić, trg crkve sv. Frane u Betini, preko 20 km novih poljskih putova na području Dubrave i Dazline, stipendije za sve redovite studente, sufinanciranje udžbenika…

Također, najavio je daljni razvoj turističkih kapaciteta i sadržaja te komunalne infrastrukture u Tisnom i drugim mjestima općine, kao što su završetak Sportskotematskog parka u Jezerima, sustav odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda s područja cijele Općine, središnji trg u Dubravi, Centar maslina u Jezerima, Rudinu u Tisnom, nastavak snaženja vodoopskrbnih i elektroenergetskih kapaciteta u Dubravi i Dazlini, projekt izgradnje šetnice od Kapelice do Trga na moru i njegovo spajanje šetnicom i plažama s Plitkom valom u Betini…

Klarin je pozvao sve ljude s područja općine da u nedjelju izađu na izbore, a političke konkurente da politiziranja i ideologije ostave za Sabor i Vladu, a da se ovdje svi zajedno uhvate posla.

– U tim mladim ljudima koji su se našli na listama naših političkih konkurenata ne vidim političke protivnike ni neprijatelje, nego potencijal koji će sutra zajedno s nama raditi i vući ovu općinu u smjeru napretka i blagostanja – rekao je Klarin.

 

 

Komentiraj

Please enter your comment!
Please enter your name here